umělecká galerie

Již popáté se plní galerie e-moc-e novými umělci

Kulturní projet e-moc-e, který podporuje nekomerční umělce, volá nové talenty – připojte se!

Praha, 1. 6. 2010 – Již do pátého ročníku vstupuje kulturní projet e-moc-e, který podporuje nekomerční umělce v České republice. Opět ho podporují známé tváře - televizní moderátorka Štěpánka Duchková a Vicemiss ČR Kateřina Pospíšilová. Bára Hamůlová, modelka a finalistka České miss 2010 se stala tváří projetu pro Moravu. Populární Lukáš Hejlík se rozhodl také podpořit nekomerční umělce svou tváří. Vítěze do kamennách galerií vybere široká porota profesionálních umělců a galeristů.

Již od počátku dubna 2010 se autoři přihlašují do projektu e-moc-e, který byl založen před pěti lety za účelem propagovat a motivovat amatérské umělce v České a Slovenské republice. Noví autoři dostanou příležitost prezentovat výběr ze svého díla v internetové galerii www.e-moc-e.cz. Nejúspěšnější z nich pak dostanou v září opět možnost vystavovat v rámci kamenných výstav Festivalu emocí v Praze (např. v Jindřišské věži či restauraci Mozaika), Brně či Litoměřicích.

„Projekt úspěšně žije již pět let. Okruh umělců, kteří v něm prezentují svá díla, narůstá a pozornost veřejnosti také. To mě velmi těší, protože to je důkazem, že talent lze světu ukázat aniž by člověk umění studoval či se jím živil,“ uvádí zakladatel projektu Milan M. Deutsch.

Mezi členy poroty budou známí umělci (např. herečka a zpěvačka Erika Deutschová), tváře projektu e-moc-e (herečka, moderátorka, modelka a Vicemiss ČR 2006 Kateřina Pospíšilová, televizní moderátorka Štěpánka Duchková či herečka Chantal Poullain Polívková) a majitelé kamenných galerií, v nichž se budou výstavy vítězů konat (Alberto Gola, majitel restaurace a galerie Casa Lusitana, Jiří Spěváček, majitel restaurace a galerie Mozaika, Lucie Dolfi, kastelánka Jindřišské věže, Daniela Hornová, manažerka hotelu Corinthia Towers, Jiřina Nehybová, majitelka galerie v centru Brna či Claudia Drtinová, majitelka galerie Na Gruntu v Lukově u Uštěka). Veřejnost pak bude mít možnost vybrat svého vítěze, který bude také oceněn.

Tvářemi projektu Emoce jsou herec Lukáš Hejlík, Vicemiss ČR Kateřina Pospíšilová, televizní moderátorka Štěpánka Duchová, designér Mario Wild, modelka a finalistka České miss 2010 Bára Hamplová a zakladatel projektu, fotograf, malíř, zpěvák a podnikatel Milan M. Deutsch.

Podmínky pro autory jsou uvedeny na www.e-moc-e.cz v sekci „připojte se“. Autoři se do letošního ročníku budou moci přihlašovat do konce června 2010. Projekt je otevřen všem umělcům bez omezení věku a stylu, kteří se uměním neživí, a to v oblasti malba, grafika, fotografie, poezie hudba a tanec natočený na video.

Kontakty:
Email: Milan.deutsch@emd-pr.cz
Mob: + 420 775 556 587

TOPlist

Programování a správa lev@pro-company.info