umělecká galerie

Finálová módní show 2. ročníku Belle Vision Model

27. ledna se v luxusním lázeňském hotelu Imperial v Karlových Varech koná druhý ročník soutěže s vizí zdravé krásy Belle Vision Model. VIP večer plný krásných dívek, nejen z karlovarského kraje, moderují Patronka soutěže, Vicemiss ČR 2006 Katka Pospíšilová s Lukášem Hejlíkem. Součástí módní show je uvedení nové kolekce módní návrhářky Jany Hybnerové, která si během své kariéry vybudovala pozici uznávaného módního tvůrce nejen v Čechách vč. získaných mnohých ocenění.
Vedle titulů Belle Vision Face – nejhezčí tvář, Belle Vision Silueta – nejlepší silueta a Belle Vision Talent – nejtalentovanější finalistka galerie Emoce, je během finálové show vyhlášen hlavní titul Belle Vision Model, který vítězce přinese kontrakt s modelingovou agenturou Studio 91 model management a další modelingové realizace s agenturou Belle Prestige.
Soutěžní příspěvky finalistek do galerie E-moc-e si můžete prohlédnout zde.

O hlavní vítězce rozhodne odborná porota, kde zasedne např. módní návrhářka Jana Hybnerová, majitelka Studio 91 Model management Karolína Kurková či fotograf Petr Gebauer. Součástí programu je křest kalendáře Když diamanty pomáhají, jehož výtěžek je věnován ve prospěch SOS dětské vesničky v Doubí u Karlových Varů.
Soutěž s vizí zdravé krásy Belle Vision Model, je jedinečným projektem svého druhu, věnovaný mladým dívkám, které mají ambice stát se nejen modelkou ale také úspěšnou osobností se „zdravým“ pohledem na svět a především na samu sebe.
Podtitulek Soutěž s vizí zdravé krásy, již napovídá, co je hlavním cílem soutěže. Pořádající modelingová a produkční agentura Belle Prestige dbá aby zastupované modelky byly nejen dostatečně seznámeny s praxí ale také aby dodržovaly zdravou životosprávu korektně a vyhnuly se tak riziku důsledků špatného životního stylu.
Finalistky Belle Vision Model v rámci finálových příprav absolvují Školení zdravé krásy, kde se pod vedením zkušených odborníků učí jak pečovat o pleť, vlasy i tělo s důrazem na aerobic, jógu, psychickou kondici, rozvoj osobnosti a v neposlední řadě na zdravou výživu. Součástí projektu je také modelingový kurz, kde se dívky učí vedle správné chůze po mole, jak správně komunikovat a spolupracovat s agenturou, jak spolupracovat s ostatními modelkami, jak se připravit na casting atp.

TOPlist

Programování a správa lev@pro-company.info