umělecká galerie

V soutěži krásy byla zvolena nejtalentovanější dívka – Belle Vision Talent

Kulturní projet e-moc-e, který podporuje nekomerční umělce, zvolil vítězku v soutěži Belle Vision Model 2011

Praha, 8.2.2011 - V hotelu Imperial v Karlových Varech se konal druhý ročník soutěže s vizí zdravé krásy Belle Vision Model. Mezi dvanácti finalistkami soutěže byla 27. ledna zvolena také nejtalentovanější dívka - Belle Vision Talent e-moc-e 2011. Vítězkou se stala Karla Gondeková, která do soutěže v galerii www.e-moc-e.cz přihlásila svou malbu.

Karla se tak stane součástí poroty, která bude vybírat vítěze šestého ročníku projektu e-moc-e v září 2011, vedle řady osobností, které již tradičně v porotě zasedají, jako např. Kateřina Pospíšilová (herečka, modelka a tvář projektu e-moc-e), Lukáš Hejlík (herec a tvář projektu e-moc-e), Lucie Dolfi (kastelánka Jindřišské věže), Štěpánka Duchková (moderátorka a tvář projektu e-moc-e) a řada dalších.

Ukázka malby Karly Gondekové je k vidění v galerii www.e-moc-e.cz.

O projektu e-moc-e
Projekt e-moc-e podporuje již pět let nekomerční umělce v České republice. Ti se každý rok prezentují na internetové galerii www.e-moc-e.cz a vítězové dostanou možnost vystavit své dílo v kamenné galerii. Projekt podporují známé tváře - televizní moderátorka Štěpánka Duchková a Vicemiss ČR Kateřina Pospíšilová. Bára Hamplová, modelka a finalistka České miss 2010 se stala tváří projetu pro Moravu. Populární Lukáš Hejlík se rozhodl také podpořit nekomerční umělce svou tváří a účastí v porotě.
Vedle tváří projektu se k porotě přidali další umělci a galeristé, kteří volí nejlepší autory. Filmový režisér Karel Janák, herečka a šansoniérka Erika Deutschová, kastelánka Jindřišské věže, Lucie Dolfi, zástupkyně brněnské galerie a organizace Regionpartner, Jiřina Nehybová.

TOPlist

Programování a správa lev@pro-company.info